PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ GALERIJĄ

Angarų nuoma

Tinka ir sandėliavimui ir masiniams renginiams

Angarų konstrukcijos turi ypač daug privalumų. Juos pakankamai paprasta sumontuoti. Angarų stogas yra gaminamas iš storo PVC tento, kuris užtikrina sandarumą. Tai reiškia, kad jūsų viduje laikomi objektai bus puikiai apsaugoti nuo bet kokių prastų oro sąlygų – angarams nebaisus nei stiprus vėjas, nei smarkus lietus. Jie gerai atlaiko ir lietuviškos žiemos sąlygas. Angaro konstrukcija gaminama iš aliuminio metalo, o tai užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą. Taip pat, net ir pigūs angarai bus ganėtinai šviesūs. Dėl peršviečiamų tentų, dienos metu sutaupysite pinigus apšvietimui.

  • Puikus pasirinkimas sandėliavimui

  • Greitas pastatymas
  • Tvirta konstrukcija

Angarų paskirtis

Angaras gali būti įvairaus dydžio bei pločio, priklausomai nuo to, kam jis bus skirtas naudoti. Tentinis angaras yra puikus sprendimas tiems , kurie ieško patalpos apgyvendinti didelį būrį žmonių, pavyzdžiui kuriant didelę stovyklavietę. Taip pat, tai idealu žemės produkcijos, grūdų, pašarų ar šieno sandėliavimui. Jie yra atsparūs drėgmei ir labai gerai praleidžia dienos šviesą, tad jūsų sandėliuojami objektai bus apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šių angarų privalumas tas, kad jiems nereikalingi jokie specialūs pamatai. Vasaros metu, angarams galime pasiūlyti modernias kondicionavimo sistemas, o žiemos metu – šildymo techniką.

Angarų rūšys

Arkliniai angarai yra naudojami gyvulių laikymui. Jie gali būti įvairaus dydžio priklausomai nuo reikiamo ploto. Metaliniai angarai tinka įvairiausiems sprendimams, nes yra ilgaamžiški ir ypač tvirti. Naudoti mini angarai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško mažos patalpos už gerą kainą.

Mūsų komanda padeda apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią angarą būtent jūsų poreikiams. Angarai ir paviljonai yra kilnojami, tad gali būti pastatomi jums reikiamoje vietoje. Angaro konstrukcija yra sumontuojama greitai, o jie gali būti išnuomoti trumpam ar ilgam laikui.

Daugiau informacijos