PAVILJONAI

Loading...
Loading...

Mūsų paviljonai

Platus pasirinkimas

Paviljonai yra nepakeičiami parodų, įmonių renginių ar asmeninių švenčių kurios vyksta po atviru dangumi atributai. Kadangi paviljonų kainos ir kokybė, ypač tentų kokybė stipriai svyruoja, užsakovui dažnai sunku pasirinkti rangovą.

Mūsų gaminami ir eksploatuojami paviljonai subalansuoti kaip aukščiausios kokybės produktai. Gamybai naudojamos pažangiausios gamybos technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos (turinčios Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančius sertifikatus) bei racionaliausi konstrukciniai-inžineriniai sprendimai užtikrinantys svečių ir lankytojų saugumą.

Šie sprendimai lemia mūsų gaminamų paviljonų nepriekaištingą estetinę išvaizdą ir patogų eksploatavimą.

  • Pažangiausios technologijos

  • Sertifikuotos medžiagos
  • Kainos ir kokybės balansas

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ GALERIJĄ

Didieji paviljonai

Didieji paviljonai puikiai tinka šventėms ir renginiams, nes juose telpa didelis kiekis žmonių, o taip pat užtenka vietos ir pakylai, visiems reikalingiems stalams bei kitiems baldams.

Iškilmingesnėms progoms žmonės mėgsta rinktis unikalesnio dizaino vadinamas palapines paviljonus, kurie puošiami šventiniais atributais. Tačiau, pačius paviljonus galite papuošti ir patys – dažnai įvairių progų metu mus žavi gražiai lemputėmis dekoruoti lauko pavėsinės paviljonai.

Paviljonai statomi sekcijomis. Galime pasiūlyti įvairių dydžių sekcijų, tačiau pats populiariausias pasirinkimas didžiųjų paviljonų yra 12m. pločio ir 5 m. ilgio. Šios vienos sekcijos plotas yra 60 m2 dydžio. Jungdami paviljono sekcijas, galime pastatyti net iki 2000 m2 ploto paviljoną. Daugiau informacijos apie didžiuosius paviljonus rasite žvilgtelėję į techninių specifikacijų lentelę.

TECHNINIAI DUOMENYS
Paviljono tipas Didysis
Ilgio modulis 5,00 / 10,00 / 15,00 m
20,00 / 25,00 / 30,00 m iki ∞ m
Plotis 12,00 m
Stogo nuolydis 24 laipsnių
Sienos aukštis 2,50 m
Kraigo aukštis 2,70 m
PROFILIAI
Rėmo profilis 110 x 68 x 3,00 mm
Sienų ir stogo danga PVC tentas.

Atsparumas ugniai pagal DIN 4102, B1, svoris – 650 gr./ m2, PVC plėvelė SIOLINE B8000

PVC tento spalva Baltas, kreminis, skaidrus

Mažieji paviljonai

Mažieji paviljonai, dažnai vadinami palapinėmis dėl jų dydžio, dažniausiai būna nuomojami ir naudojami prekybiniams ar smulkaus verslo tikslams. Prekybiniai paviljonai yra pakankamai maži ir lengvai pastatomi, tad tai ypač patogus pasirinkimas tam tikriems verslo tipams. Taip pat, nuostabu ir tai, kad šie paviljonai gali būti nuomojami trumpam laikui, tad galite pasiskaičiuoti kuriomis dienomis jums reikės paviljono ir išsinuomoti jį tik tam laiko tarpui. Šio tipo paviljonai Vilniuje yra ypač mėgiami smulkių verslininkų. Tačiau, jie taip pat praverčia įvairių miesto švenčių metu, kai konstrukcijos reikia vos kelioms dienoms.

TECHNINIAI DUOMENYS
Paviljono tipas Mažasis
Ilgio modulis 5,00 / 10,00 / 15,00 m
20,00 / 25,00 / 30,00 m iki ∞ m
Plotis 5 m
Stogo nuolydis 24 laipsnių
Sienos aukštis 2,70 m
Kraigo aukštis 3,2 m
PROFILIAI
Rėmo profilis 110 x 68 x 3,00 mm
Sienų ir stogo danga PVC tentas.

Atsparumas ugniai pagal DIN 4102, B1, svoris – 650 gr./ m2, PVC plėvelė SIOLINE B8000

PVC tento spalva Baltas, kreminis, skaidrus

Mažos palapinės taip pat statomos sekcijomis. Siūlome sekcijos dydį  5m. pločio ir 5 m. ilgio. Šios vienos sekcijos plotas yra 25 m2 dydžio. Jungdami paviljono sekcijas, galime pastatyti ilgą mažą paviljoną. Daugiau informacijos apie mažuosius paviljonus rasite žvilgtelėję į techninių specifikacijų lentelę.

Mūsų komanda pasirūpins tuo, kad jums reikėtų kuo mažiau rūpintis techniniais klausimais. Atvešime norimą paviljoną į sutartą vietą ir jį sumontuosime. Užsakovui pageidaujant, paviljonai gali būti sukomplektuojami su skaidriais langais ir su suveriamomis „durimis“. Taip pat, esant poreikiui, sumontuojame lygias grindis bei išklojame kiliminę dangą. Dirbame visoje Lietuvoje!

Reikia patarimo? Susisiekite