Palapinių nuoma

Pritaikymas įvairiems poreikiams

Lauko palapines galima suskirstyti į tris modulius pagal dydį. Jos skiriasi vidaus plotu, kuris svyruoja nuo 3,6 iki 11 kvadratinių metrų. Mažesnes palapines dažniausiai žmonės renkasi prekybos ar reklamos tikslais. Tokias labai dažnai matome įvairiose parodose, mugėse bei miesto švenčių metu. Prekybinės palapinės būna paprasto dizaino, tad norėdami pritvirtinti reklamą galėsite laisvai tai padaryti taip, kad ji atrodytų estetiškai bendrame konstrukcijos fone. Taip pat, drąsiai galite dekoruoti prekybinę palapinę reikiamais papuošimais bei reklaminiais tentais.

  • Įvairiapusiškas pritaikymas
  • Individuali konstrukcija
  • Kompaktiškumas

Palapinės

Palapinės pavėsinės dažnai pasirenkamos įvairių asmeninių švenčių progoms. Tokia palapinę galima papuošti ir dekoruoti norimais papuošimais, kad ji atitiktų jūsų šventės dvasią. Taip pat, pats faktas, kad palapinė bus lauke, jau suteiks daug žavesio bendrai šventės atmosferai. Šventinių palapinių nuoma yra atsakingas žingsnis, tad vertėtų daugiau naudotas palapines palikti prekybai ir rinktis naujesnes bei modernesnes konstrukcijas tam, kad būtų sukurtas kuo estetiškesnis vaizdas.

Palapinės nuoma sulaukia vis daugiau dėmesio ir šventėms, ir trumpalaikei prekybai mugėse bei ilgalaikiams tikslams. Tokia tendencija tikrai nestebina – pigios palapinės leidžia sukurti reikiamą atmosferą bei tvirtai išsilaiko visą laiką, nesukeldamos jokių rūpesčių. Palapinių nuoma Kaune pasirūpins išsirinktos prekės atvežimą į jums patogią vietą reikiamu metu bei padės sumontuoti visą konstrukciją taip, kad jums visai nereikėtų dėl to rūpintis.

Peržiūrėkite visas paslaugas