Stalų nuoma

Šiomis dienomis galima rasti įvairiausio dizaino bei dydžio variantų, kurie labiausiai tiks būtent jūsų poreikiams bei norams. Sunku įsivaizduoti renginį, kuriame visiškai nėra stalų. Nepaisant to, ar jums jų reikia daug, ar vos tik kelių, stalų nuoma derėtų pasirūpinti, nes tai labai svarbi kiekvieno renginio patogumo dalis. Priklausomai nuo jūsų numatomo renginio vietos dydžio, jums gali tikti skirtingi variantai. Jei patalpa yra ganėtinai nedidelė arba norite sutaupyti vietos, kai stalų dar nereikės, galite rinktis sulankstomus stalus. Sudedami stalai (kitaip vadinami alaus stalai ) tikrai padės išsaugoti erdvę, o taip pat juos labai lengva pernešti iš vienos vietos į kitą.

Jei siekiate suteikti ypač didelį komfortą savo svečiams, galite rinktis reguliuojamus stalus. Toks pasirinkimas taip pat šaunus tuo atveju, jei naudosite šiuos baldus skirtingoms paskirtims. Tokiu atveju, galėsite patys eigoje nuspręsti kiek stalų kokiam tikslui naudosite. Jeigu ieškote unikalesnio dizaino arba siekiate ypač didelio patvarumo, verta atkreipti dėmesį į medinius stalus. Medinis stalas užtikrins stabilumą, tad galėsite ramiai jaustis. Mediniai staliukai būna įvairaus dizaino, tad tikrai rasite jums patinkantį variantą.

Stalai su kėdėmis yra ypač svarbūs kiekvieno renginio atributai, nes jų dažnai turime daugiausiai. Šie baldai gali padėti sukurti reikiamą atmosferą bei stipriai prisidėti prie unikalaus renginio interjero kūrimo. Būtent todėl, geriausia, jei stalai su kėdėmis dera tarpusavyje, kad būtų išlaikyta harmonija. Mūsų komanda padės išsirinkti tinkamą komplektą, kuris ne tik papuoš jūsų šventę, bet ir suteiks visus reikiamus patogumus. Visus išnuomotus baldus atvešime į sutartą vietą reikiamu metu, kad jums nereikėtų rūpintis papildomais dalykais. Mes užtikriname operatyvumą bei baldų kokybę, nes žinome, kaip tai svarbu atsakingo renginio metu.

Stalų kainoraštis

Kėdžių nuoma

Siūlome įvairių rūšių kėdes, tad kiekvienas klientas ras jo norus bei poreikius atitinkantį variantą. Turime skirtingus sprendimus įvairiems renginio vietos plotams – net jei turite labai mažą erdvę ir daug svečių, vis tiek rasime kaip jums tinkamai padėti. Esant problemai dėl vietos trūkumo visuomet verta apsvarstyti sulankstomas kėdes. Jos puikiai padeda taupyti vietą. Taip pat, sulankstomai kėdei atvežti reikia žymiai mažiau pastangų, tad ir šiuo klausimu bus paprasčiau. Sulankstomos lauko kėdės ypač dažnai pasirenkamos lauko renginiams, nes jomis ne tik lengva pasirūpinti, bet jos puikiai atrodo bendrame gamtos kontekste.

Modernesnio tipo šventėms bei renginiams verta atkreipti dėmesį į modernias kėdes. Tinkamai pasirinkus dizainą, kėdės gali tapti jūsų viso bendro interjero akcentu.

Ypatingoms progoms, siūlome progines kėdžių įmautes. Jų dėka bus sukuriama iškili atmosfera. Taip pat, tam, kad nereikėtų nešioti daug sunkaus svorio, galima rinktis ir plastikines kėdes. Plastikinė kėdė yra ypač lengva, tad ją visuomet bus lengva pernešti į norimą vietą. Šiomis dienomis galima rasti gerai atrodančių plastikinių kėdžių, kurių unikalus dizainas gali tapti jūsų šventės interjero dalimi.

Mes žinome, kad šventės ar renginio metu ypač svarbus yra punktualumas bei operatyvumas. Būtent todėl, mūsų komanda pasirūpins tuo, kad jums nereikėtų galvoti apie kėdžių nuomą. Jums išsirinkus norimas kėdes, jos bus pristatytos laiku į susitartą vietą. Mūsų komanda visuomet gali patarti kokios kėdės labiausiai tiks jūsų šventei.

Kėdžių kainoraštis