Norite apsaugoti renginį nuo lietaus, vėjo ar kitų gamtos išdaigų?

Susisiekite

Ar jūsų laukia smagi šeimos šventė ar darbo vakarėlis? O galbūt planuojate smulkų verslą ir jums reikia patalpos prekybai? Paviljonų nuoma puikiai tinka ir šventėms, ir verslo tikslams. Paviljonas yra paprastai kilnojamas lengvos konstrukcijos pastatas, kurį galima pastatyti norimoje vietoje reikiamam laikui. Pavilijonų sienos yra pagamintos iš neperšlampamos medžiagos, tad jums nereikia rūpintis dėl oro sąlygų svarbią šventės dieną ar atsakingu prekybos metu. Taip pat, paviljonųstogas yra dengtas tvirtu tentu, tad joks lietus tikrai nebus baisus nei jums, nei jūsų svečiams, nei prekėms. Taigi, paviljonas gali būti skirtas šventei arba prekybai. Dažniausiai jie skiriasi tik savo dizainu bei dydžiu.

Daugiau info

Vis stipriau šiomis dienomis populiarėja palapinių nuoma. Žmonės dažniausiai jas renkasi smulkiajai prekybai, savo ypatingoms šventėms arba įvairioms mugėms. Toks augantis populiarumas tikrai nestebina – juk palapinė yra puikus ir greitas būdas turėti patalpą savo šventei arba prekybai. Palapinės yra vertinamos dėl to, kad jas galima lengvai kilnoti bei statyti reikiamoje vietoje. Taip pat, puikios nuomos sąlygos suteikia galimybę palapinę turėti tik būtiną laiko tarpą. Dažnai žmonės jaudinasi, kad pasirinkus palapines šventė ar prekyba gali būti sugadinta dėl prastų oro sąlygų. Norime paneigti šį faktą – nuomojame tvirtos konstrukcijos palapines, kurios atlaikys net smarkų vėją ar sniegą.

Daugiau info

Angarai yra puikus pasirinkimas sandėliavimui. Statybų bendrovės, prekybininkai, žmonės, kurie turi smulkų verslą, pasirenka angarų nuomą. Jie yra ganėtinai universalūs priklausomai nuo jų dydžio bei techninių savybių, tad juos galima rinktis ir šventėms, turgavietėms, arkliams, grūdams sandėliuoti ar net garažui įkurti. Angaras yra universali statybinė konstrukcija, kuri puikiai tinka skirtingų idėjų įgyvendinimui. Pavyzdžiui dideli angarai tinka apsaugoti statybvietę ar didelių gabaritų techniką nuo kritulių, sniego. Ilgalaikė angarų nuoma dažniausiai domina praktiškus verslininkus. Dėl turimo universalumo bei puikių privalumų, šį pasirinkimą verta apsvarstyti tiems, kurie ieško pigių angarų nuomai.

Daugiau info

Šiomis dienomis galima įgyvendinti pačias įvairiausias idėjas bei unikalias mintis pritaikyti savo renginiams. Labai dažnai, kai šventės ir renginiai yra planuojami lauke, prireikia įrengti tvirtą grindinį, kuris leistų pakylai, stalams bei kitiems svarbiems šventiškiems atributams stovėti ant tvirto pagrindo. Būtent dėl šios priežasties siūlome grindų nuomos paslaugą, kuri leis įgyvendinti jūsų idėją surengti šventę lauke norimoje vietoje, kad ir koks nelygus pagrindas ten bebūtų.

Daugiau info

Įvairių renginių bei švenčių metu visuomet reikia pakankamo kiekio būtinų baldų. Kėdės ir stalai yra elementarus dalykas, tačiau būtent jų dažnai pritrūksta. Tam, kad jūsų renginys būtų apsaugotas nuo tokio nesusipratimo, verta pasirūpinti kėdžių ir stalų nuoma iš anksto. Šiomis dienomis yra daug skirtingų sprendimų dėl lauko baldų dizaino bei išvaizdos, tačiau visgi svarbiausia, kad baldai atitiktų jūsų renginio interjerą bei padėtų sukurti reikiamą dvasią. Norint tankiai susodinti renginio dalyvius, rekomenduojame alaus stalus. Alaus stalų ir suolų nuoma leis efektyviai išnaudoti vietą ir sutaupyti pinigų. Jauki atmosfera renginio metu yra viena svarbiausių gero laiko sudedamųjų dalių, o ją sukurti visuomet padeda sumaniai apgalvotos detalės.

Daugiau info